Twitter Facebook GooglePlus Stan Ball
Realizace philips ESEO - var.6 Realizace philips ESEO - var.2 Realizace philips ESEO - var.5 Realizace philips ESEO - var.3 Realizace philips ESEO - var.1 Realizace philips ESEO - var.4
MODERNÍ
STYLOVÁ

SVÍTIDLA
PRO
ŽIVOT
by PHILIPS

KDE KOUPIT

Míst kde koupit designová svítidla Philips LIRIO je jistě více, nicméně z mnoha kladných reakcí spokojených zákazníků doporučujeme dva internetové obchody, které svým provozem potvrdily své kvality.

 

Lustry, Lampy a lampičky - Uni-Svítidla.cz
eshop s širším záběrem a nabídky osvětlení různých výrobců, především spotřebního osvětlení, jako je Globo, Panlux, Rabalux, nicméně i s kompletní nabídkou svítidel i Philips a Massive
odkaz na obchod

 

Reference uživatelů

Photo recenzent
Petra Spálská

Se svítidly philips eseo jsme pvní zkusšenost získaly již před dvěma roky a po celou dobu fungují bezvadně. Před týdnem jimi dokonce vybavili i naší kancelář a to už o něčem svědčí.

Photo recenzent
Lenka Vosocká

S manželem jsme vybírali svítidla dlouhou dobu, než jsme natrefili na Eseo. Ihned bylo rozhodnuto a nyní naše moderní prostory zdobí pávě eseo.

Photo recenzent
Martin Krul

Nedávno jsem si zakoupil kompletní řadu svítidel eseo do obýváku. K výběru mě vedlo, solidní zpracování, nízká cena a nadčasový vzhled.

Photo recenzent
Petr Fiskul

Celý svůj moderní interiér mám vybaven svítidly Philips ESEO. Již rok si úžívám kvalitně zpracovaného osvětlení a jsem s výběrem maximálně spokojen.